Pomoc prawna w sprawach cywilnych

Prawo cywilne jest niezwykle szeroką gałęzią prawa, która – zgodnie z przyjętą klasyfikacją – obejmuje nie tylko prawo rzeczowe, prawo zobowiązań, prawo spadkowe i rodzinne, ale także prawo własności intelektualnej. Z uwagi na szeroki zakres przedmiotowy można więc stwierdzić, że prawo cywilne reguluje funkcjonowanie niemal w każdym wymiarze życia. Określa stosunki pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi, a także jednostkami nieposiadającymi osobowości prawej.

Pomoc prawna w sprawach cywilnych reguluje sprawy o charakterze materialnym i niematerialnym między równorzędnymi podmiotami. Z uwagi na fakt, że sprawy cywilne zdecydowanie najczęściej trafiają na wokandę sądową, warto zadbać o wsparcie doświadczonego adwokata.

W jakich sprawach z zakresu prawa cywilnego możemy Ci pomóc?

  • Nabycie spadku
  • Długi spadkobiercy
  • Zachowek
  • Testament
  • Wydziedziczenie

i wiele, wiele innych…

Katalog spraw cywilnych, w których specjalizuje się nasza kancelaria, jest znacznie szerszy!

Potrzebujesz wsparcia doświadczonego adwokata w innej sprawie z prawa cywilnego? Skontaktuj się z nami!

Adwokat sprawy cywilne – Jelenia Góra

W naszej kancelarii adwokackiej świadczymy kompleksową pomoc w sprawach z zakresu prawa cywilnego. Specjalizujemy się w prawie spadkowym, zapewniając klientom rzetelne wsparcie w procesie dziedziczenia ustawowego lub testamentowego. Z naszej pomocy mogą skorzystać zarówno spadkodawcy, jak i spadkobiercy. Udzielamy fachowych porad prawnych w sprawach związanych ze sporządzeniem testamentu, stwierdzeniem nabycia spadku, zachowkiem i wydziedziczeniem czy długami spadkowymi.

Wykonujemy rzetelną analizę umów cywilnoprawnych, opiniujemy zgodność z prawem zapisów oraz oceniamy ich korzystność z perspektywy interesów stron. W imieniu klientów podejmujemy czynności prawne związane z nieruchomościami w obszarze własności, wieczystego użytkowani i ograniczonego prawa rzeczowego do rzeczy cudzej. Wspieramy fachową radą podczas zakładania księgi wieczystej, sprzedaży i zamiany nieruchomości, zaciągania kredytu hipotecznego, znoszenia współwłasności, darowizny, najmu, dzierżawy, zasiedzenia. Reprezentujemy również klientów w kontakcie z instytucjami publicznymi.

Klienci cenią wysoki standard naszych usług!

Poznaj ich opinie:

Agata Maj
Agata Maj
2023-09-19
Bardzo rzetelnie prowadzona sprawa spadkowa. Wg mnie mecenas godny polecenia
Tomi tomek
Tomi tomek
2023-06-21
Polecam wszystkim Fachowo do rzeczy
malwi malwi
malwi malwi
2023-05-30
Cudowny człowiek,bardzo dobre podejście do klienta i sprawy, szczerze polecam.
Edyta Suchecka
Edyta Suchecka
2023-04-11
Pana Maksymiliana cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, wszystko wytłumaczy rzetelnie ,poświęci tyle czasu ile potrzeba , odbierze telefon o każdej porze poświęcając swój prywatny czas . Jest zaangażowany w prowadzoną sprawę na każdym etapie. Polecam bardzo .
Monika Krajewska
Monika Krajewska
2022-09-17
Profesjonalne podejście do sprawy, zaangazowany w to co robi. Poleca.
Łukasz Marcinkowski
Łukasz Marcinkowski
2022-04-01
Byłem z wizytą u mecenasa wczoraj. Otrzymałem najlepszą poradę, profesjonalne podejście. Miałem wręcz wrażenie, że poświęcono zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie do rozmowy niż wymagała tego sytuacja. Z czystym sumieniem polecam.
JA On
JA On
2021-03-17
Naprawdę rzetelny prawnik. Współpraca z nim to przyjemność. Polecam
Agnieszka ROGULSKA
Agnieszka ROGULSKA
2021-01-11
Bardzo sprawnie można się umówić na poradę. Konkretna kancelaria , bardzo polecam .
Piotr Szmyt
Piotr Szmyt
2020-11-23
Świetny adwokat. Polecam!!!

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania lub wątpliwości, a może interesują Cię inne usługi prawne?

Skontaktuj się z nami!

    Wsparcie adwokata w sprawie cywilnej

    Prosimy wypełnić poniższy formularz i krótko opisać problem, z którym możemy pomóc. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00.