Pomoc prawna w sprawach karnych

Wyszczególnione w Kodeksie karnym naruszenia przepisów są zagrożone dotkliwymi sankcjami, które mogą diametralnie zmienić życie ich sprawcy. Zważywszy na skalę tych konsekwencji, odpowiednia pomoc prawna w sprawach karnych może nierzadko zmienić los osoby podejrzanej, oskarżonej lub skazanej.

Adwokat zapewnia wsparcie nie tylko na etapie postępowania procesowego, ale i przedprocesowego. Reprezentuje interesy klienta w sprawie karnej podczas przesłuchania, czuwając nad jego przebiegiem, właściwym protokołowaniem zeznań oraz praktykami organów ścigania. W przypadku tymczasowego aresztu może wnioskować o zastosowanie innego środka zapobiegawczego. W procesie sądowym uczestniczy w przesłuchaniu świadków, składa wnioski dowodowe i apelacje. W postępowaniu wykonawczym adwokat może zaś wnioskować o odroczenie wykonania kary bądź przerwę w jej odbywaniu, przedterminowe zwolnienie bądź zastosowanie wolnościowego odbywania kary w systemie dozoru elektronicznego.

W jakich sprawach z zakresu prawa karnego możemy Ci pomóc?

 • Posiadanie narkotyków
 • Jazda po alkoholu
 • Wykroczenie
 • Dozór elektroniczny
 • Przesłuchanie

i wiele, wiele innych…

Katalog spraw karnych, w których specjalizuje się nasza kancelaria, jest znacznie szerszy!

Potrzebujesz wsparcia doświadczonego adwokata w innej sprawie karnej? Skontaktuj się z nami!

Adwokat sprawy karne – Jelenia Góra

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie w sprawach karnych, zarówno na etapie przedprocesowym, jak i procesowym. Dbamy o właściwe zabezpieczenie interesów osób podejrzanych, oskarżonych i skazanych. W każdej sprawie zapoznajemy się dokładnie z całym materiałem dowodowym i okolicznościami, a następnie na tej podstawie opracowujemy linię obrony. W przypadku niekorzystnego rozstrzygnięcia sądowego w pierwszej instancji analizujemy wszystkie przesłanki i wskazujemy na ewentualne nieprawidłowości proceduralne. Składamy apelacje i reprezentujemy klientów w postępowaniu odwoławczym. Występujemy również w roli pełnomocników pokrzywdzonych, niosąc pomoc w dochodzeniu przysługujących im praw.

Każdego dnia poszukujemy najlepszych rozwiązań skomplikowanych sytuacji prawnych klientów. Dzięki wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu zapewniliśmy korzystne rozstrzygnięcia sądowe wielu osobom. Skuteczność, rzetelność i pełna transparentność działań – oto cechy, które poświadczają wysoką jakość naszych usług prawnych.

Klienci cenią wysoki standard naszych usług!

Poznaj ich opinie:

Agata Maj
Agata Maj
2023-09-19
Bardzo rzetelnie prowadzona sprawa spadkowa. Wg mnie mecenas godny polecenia
Tomi tomek
Tomi tomek
2023-06-21
Polecam wszystkim Fachowo do rzeczy
malwi malwi
malwi malwi
2023-05-30
Cudowny człowiek,bardzo dobre podejście do klienta i sprawy, szczerze polecam.
Edyta Suchecka
Edyta Suchecka
2023-04-11
Pana Maksymiliana cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, wszystko wytłumaczy rzetelnie ,poświęci tyle czasu ile potrzeba , odbierze telefon o każdej porze poświęcając swój prywatny czas . Jest zaangażowany w prowadzoną sprawę na każdym etapie. Polecam bardzo .
Monika Krajewska
Monika Krajewska
2022-09-17
Profesjonalne podejście do sprawy, zaangazowany w to co robi. Poleca.
Łukasz Marcinkowski
Łukasz Marcinkowski
2022-04-01
Byłem z wizytą u mecenasa wczoraj. Otrzymałem najlepszą poradę, profesjonalne podejście. Miałem wręcz wrażenie, że poświęcono zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie do rozmowy niż wymagała tego sytuacja. Z czystym sumieniem polecam.
JA On
JA On
2021-03-17
Naprawdę rzetelny prawnik. Współpraca z nim to przyjemność. Polecam
Agnieszka ROGULSKA
Agnieszka ROGULSKA
2021-01-11
Bardzo sprawnie można się umówić na poradę. Konkretna kancelaria , bardzo polecam .
Piotr Szmyt
Piotr Szmyt
2020-11-23
Świetny adwokat. Polecam!!!

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania lub wątpliwości, a może interesują Cię inne usługi prawne?

Skontaktuj się z nami!

  Twoja najbliższa osoba została zatrzymana?

  W sytuacjach zatrzymania lub aresztowania dostępni jesteśmy o każdej porze pod numerem telefonu: +48 792 260 882. Natychmiast podejmiemy czynności zmierzające do zapewnienia zatrzymanemu pomocy prawnej.

  W innym przypadku zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.