Pomoc prawna w sprawach rodzinnych

Prawo rodzinne to szczególnie wrażliwa materia. Relacje między bliskimi osobami oraz towarzyszący im wysoki ładunek emocjonalny wymagają sporej delikatności, zwłaszcza jeśli dotyczą osób małoletnich.

Katalog spraw z zakresu prawa rodzinnego jest niezwykle szeroki. Dotyczy on nie tylko instytucji małżeństwa, jego trwałości oraz ewentualnego rozpadu, ale także wszelkich aspektów związanych z podziałem majątku czy wykonywaniem władzy rodzicielskiej nad małoletnimi. Pomoc prawna w sprawach rodzinnych to szansa na obiektywną ocenę sytuacji oraz znalezienie odpowiedniego rozwiązania, które zabezpieczy interesy stron. Jest konieczna zwłaszcza w sytuacji, gdy strony mają rozbieżne interesy, a wypracowanie kompromisu okazuje się niemożliwe.

W jakich sprawach z zakresu prawa rodzinnego możemy Ci pomóc?

  • Sprawy o rozwód
  • Zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa
  • Adopcja
  • Rodzina zastępcza

i wiele, wiele innych…

Katalog spraw rodzinnych, w których specjalizuje się nasza kancelaria, jest znacznie szerszy!

Potrzebujesz wsparcia doświadczonego adwokata w innej sprawie z prawa rodzinnego? Skontaktuj się z nami!

Adwokat sprawy rodzinne – Jelenia Góra

Nasza kancelaria świadczy profesjonalną pomoc w różnych sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Reprezentujemy interesy klientów w przebiegu rozwodu z orzekaniem i bez orzekania o winie. Wspieramy fachową poradą prawną w kwestiach związanych z podziałem majątku, a także we wszystkich aspektach wykonywania władzy rodzicielskiej. Dotyczy to nie tylko zabezpieczenia alimentów, ale także podziału opieki nad małoletnimi, ustalenia kontaktów oraz miejsca ich pobytu. Zapewniamy wsparcie w sprawach o ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, jak również podczas procedury adopcyjnej oraz stanowienia rodziny zastępczej.

Bez względu na charakter sprawy rodzinne zawsze wymagają szczególnej atencji. Każda z nich jest więc przez nas rozpatrywana indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich okoliczności. Dbamy o zabezpieczenie interesów naszych klientów, kierując się etyką zawodową oraz dobrem małoletnich.

Klienci cenią wysoki standard naszych usług!

Poznaj ich opinie:

Agata Maj
Agata Maj
2023-09-19
Bardzo rzetelnie prowadzona sprawa spadkowa. Wg mnie mecenas godny polecenia
Tomi tomek
Tomi tomek
2023-06-21
Polecam wszystkim Fachowo do rzeczy
malwi malwi
malwi malwi
2023-05-30
Cudowny człowiek,bardzo dobre podejście do klienta i sprawy, szczerze polecam.
Edyta Suchecka
Edyta Suchecka
2023-04-11
Pana Maksymiliana cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, wszystko wytłumaczy rzetelnie ,poświęci tyle czasu ile potrzeba , odbierze telefon o każdej porze poświęcając swój prywatny czas . Jest zaangażowany w prowadzoną sprawę na każdym etapie. Polecam bardzo .
Monika Krajewska
Monika Krajewska
2022-09-17
Profesjonalne podejście do sprawy, zaangazowany w to co robi. Poleca.
Łukasz Marcinkowski
Łukasz Marcinkowski
2022-04-01
Byłem z wizytą u mecenasa wczoraj. Otrzymałem najlepszą poradę, profesjonalne podejście. Miałem wręcz wrażenie, że poświęcono zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie do rozmowy niż wymagała tego sytuacja. Z czystym sumieniem polecam.
JA On
JA On
2021-03-17
Naprawdę rzetelny prawnik. Współpraca z nim to przyjemność. Polecam
Agnieszka ROGULSKA
Agnieszka ROGULSKA
2021-01-11
Bardzo sprawnie można się umówić na poradę. Konkretna kancelaria , bardzo polecam .
Piotr Szmyt
Piotr Szmyt
2020-11-23
Świetny adwokat. Polecam!!!

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania lub wątpliwości, a może interesują Cię inne usługi prawne?

Skontaktuj się z nami!

    Jak możemy pomóc?

    Potrzebujesz porady prawnej w sprawie rozwodowej, podziale majątku lub ustaleniem opieki nad dzieckiem? Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.